Obchodní podmínky

Základní ustanovení

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě

www.profinails.cz

definují obchodní vztah mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodávající a provozovatel internetového obchodu

www.profinails.cz

Firma: Profi Nails.cz , Aneta Horníková

Adresa:Sedláčkova 16 
           301 00 Plzeň 
E-mail: info@profinails.cz

IČO: 74793888 

Podnikatelka zapsána v ŽR ČR  

DOPRAVA A EXPEDICE

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000,- POŠTOVNÉ ZDARMA, ale pozor až po odečtení všech uplatňovaných slev.


Česká pošta:

- Balík do ruky  platba předem od 99,-Kč, na dobírku 129,-Kč

- Balík na poštu platba předem od 99,-Kč, na dobírku 129,-Kč


Vyzvednutí na pobočce:

Pokud je zboží na skladě, expedice je do 2 pracovních dnů.

Informace o zboží na skladě a stavu vyřízení objednávek získáte na e-mailu info@profinails.cz v pracovní dny od 7.00 do 17.00 hodin.

Uzavření kupní smlouvy

Objednávky, vytvořené prostřednictvím internetového obchodu www.profinails.cz

, jsou považovány za závazné. Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s platnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem. Kupující provedením objednávky stvrzuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o Ochraně osobních údajů vyjadřuji společnosti Profi Nails.cz svůj souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o dalších marketingových akcích, nabízení produktů a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb.

Poskytnutí údajů je dobrovolné a je možné ho kdykoliv odvolat.

Objednávkový email: info@profinails.cz

Objednávkový email, který vyplňuje kupující je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem převzetí objednaného zboží kupujícím. Údaje uvedené kupujícím musí být pravdivé a přesné.

Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané zboží a zaplatit celkovou kupní cenu.

Zboží se stává majetkem kupujícího po zaplacení celé kupní ceny jeho převzetím.

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém emailu.

ZPŮSOB PLACENÍ

Platbu je možné provést hotově při převzetí zboží, možno složit na účet prodávajícího, platbu předem a na dobírku.

Účet pro platbu předem a hotovostní vklad: 1338177027/3030

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 53 podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.

Zboží nelze vracet na dobírku.


Kde zboží vrátit

Zboží můžete vrátit na našem výdejním místě.

Své právo na vrácení zboží můžete uplatnit také písemně, a to zasláním zboží na adresu:

Profi Nails

Reklamace

Sedláčkova 16

30100 Plzeň


Vrácené zboží nesmí vykazovat známky používání nebo praní, nesmí být poškozené nebo znečištěné a musí být zabalené v originálním obalu s kompletními visačkami, jinak nebude výměna nebo vrácení možné a zboží bude zasláno zpět.

Vracené zboží prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.


Prosíme, uveďte zboží do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 30 dnů od doručení zboží na naše reklamační oddělení. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

K vrácenému zboží vždy přiložte i vyplněný reklamační formulář, bez něj nemůže být reklamace uplatněna.

Zboží nelze vracet na dobírku. Vrácení peněz se nevztahuje na poštovné, vrací se vždy jen cena za zboží.

Ochrana osobních údajů

Prohlášení o ochraně soukromí

Profi Nails se zavazuje respektovat a ochraňovat Vaše soukromí.
Profi Nails se zavázal chránit vaše osobní údaje a postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.


Zabezpečení osobních údajů

Profi Nails.cz je zavázána k ochraně a zabezpečení vašich osobních údajů. Užíváme množství různých zabezpečovacích technologií a postupů k tomu, abychom ochránili vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, užitím nebo zpřístupněním. Pokud nám při objednávání výrobků nebo služeb sdělíte své osobní údaje, můžete si být jisti, že je použijeme pouze pro zajištění a udržování kontaktu mezi vaší osobou a naší společností. Profi Nails.cz neprodá ani žádným způsobem nepronajme vaše osobní údaje nikomu jinému. Pokud nebudeme mít váš souhlas nebo pokud zákon nebude vyžadovat jinak, nebudeme sdílet vaše osobní data, která nám poskytnete online.


Kde jsou vyžadovány osobní údaje

Profi Nails na svých stránkách zveřejňuje informace nejen o produktech a službách, které nabízí, ale i informace o kontaktech na naší společnost, základní údaje o naší společnosti, nabídky možnosti zaměstnání , atd. Veškeré tyto informace jsou dostupné, aniž bychom po návštěvnících stránek vyžadovali jakékoliv osobní údaje. Výjimku tvoří vstup do obchodního systému (shopu), který je přístupný pouze těm návštěvníkům stránek, kteří jsou zaregistrováni. V tomto případě je po návštěvnících při vstupu do shopu vyžadováno zadání přístupových údajů, na základě kterých se ověřuje jejich identita a povoluje vstup. Data jsou shromažďována na dobu nejméně 3 let, vždy však do doby než zákazník sám požádá emailem o vymazaní svých dat z naší databáze. Poskytnuí dat je nutnou podmínkou pro registraci a nákup zboží. Pokud si přejete svá data smazat, pošlete prosím email na info@profinails.cz. Smazáním dat se zruší Váš uživatelský účet a Vaše registrace.

Údaje, které shromažďujeme

Profi Nails.cz provozuje stránky na kterých můžete objednávat produkty nebo služby, zadávat požadavky a registrovat se pro zasílání materiálů. Osobními údaji, které jsou shromažďovány na těchto stránkách, jsou fakturační informace, dodací adresa, kontaktní osoba, telefonní spojení, emailová adresa a obchodní transakce.


Přístup k osobním údajům

Profi Nails pro vás připravil možnost vaše osobní údaje kdykoli kontrolovat a aktualizovat v záložce uživatelský profil. Prohlížet a editovat osobní údaje, které jste nám již poskytli. Sdělit nám, zda chcete získávat informace o našich produktech nebo službách. Poskytneme vám také možnost oznámit nám, že si nepřejete dostávat od nás nevyžádané materiály pro přímý marketing a uděláme vše, abychom takové žádosti respektovali.


Proč tyto údaje shromažďujeme

Profi Nails bude shromažďovat a používat vaše osobní údaje pouze s vaším vědomím a souhlasem, a to pro objednávání, případně následné používání produktů a služeb. Můžeme používat vaše údaje pro účely související s poskytováním služeb vaší osobě, což zahrnuje zpracování objednávek, uzavření smlouvy, poskytování služeb a produktů, případně informací, které žádáte či odpovědí na vaše stížnosti nebo dotazy.


Souhlas s poskytnutím osobních údajů

Profi Nails.cz získává váš dobrovolný souhlas se zařazením poskytnutých údajů do databáze společnosti a jejich dalším zpracováním registrací na našich stránkách. Jestliže se rozhodnete poskytnout nám osobní údaje (jakékoliv informace, podle kterých lze identifikovat vaši osobu), buďte ujištěni, že budou použity pouze s cílem podporovat vás jako našeho zákazníka.

Přihlášení k odběru novinek - GDPR

Souhlas se zpracováním i zasíláním obchodních sdělení platí po dobu 3 let. Platí to pro nově přihlášené, ale i staré klienty. Pro odhlášení odběru novinek nás kontaktujte na emailu info@profinails.cz. Vyřadíme Vás z listu korespondentů.

Váš prodejce

Aneta Horníková
Jednatelka společnosti
Email:info@profinails.cz